Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 6 grudnia 2019r.
News Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-04-02 • Puchar Polski – Masters Polska 2019 w Brusach

W niedzielę, 14 kwietnia 2019 roku w Brusach, odbędzie się turniej sportowy o Puchar Polski. Wydarzeniu sportowemu patronuje Burmistrz Brus Witold Ossowski.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, z asem serce – tzw. „Czerwona Baśka”. Puchar Polski, będzie rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań, panów. Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 5 rund po 32 rozdania.

Puchar Polski jest zaliczany do rankingu Masters Polska 2019, na który składa się cykl V turniejów. Na podstawie uzyskanych wyników i prowadzonego rankingu, organizatorzy wyłonią i nagrodzą najlepszych baśkarzy w Polsce. 

Na Puchar Polski zaprasza Burmistrz Brus Witold Ossowski, zespół gospodarzy Ze Brus oraz Polska Federacja Baszka – Kop.. Dodatkowo dla uczestników turnieju przygotowano puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju Baśki otrzymają pamiątkowy button.

Puchar Polski, zostanie rozegrany w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, ul. Ogrodowa 2. Czteroosobowe drużyny należy zgłaszać do turnieju w dniu imprezy: 14 kwietnia 2019 r., zapisy będą prowadzone od godz. 11.30 do godz. 12.50. Turniej sportowy rozpocznie się o godz. 13.00

Inf. i graf. www.kaszebe-baszka.pl
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!