Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 6 sierpnia 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-07-16 • XVII Igrzyska Plażowe w Czernicy

Jak co roku, w połowie lipca,odbywają się XVII Igrzyska Plażowe w Czernicy. Tegoroczna impreza przeprowadzona została w minioną niedzielę, 14 lipca i przyciągnęła liczne grono miłośników siatkówki plażowej. Niewątpliwą atrakcja były animacje dla dzieci. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w zabawach z chustą animacyjną, pokazie baniek mydlanych oraz konkursach z użyciem różnorodnych rekwizytów. Na zakończenie każde dziecko otrzymało balonowe figury.

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych Gmina Brusy przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji Społecznej „Malowane Wakacje”, organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego z siedziba w Zawierciu. W ramach akcji Gmina Brusy zorganizowała warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej, które poprowadzili ratownicy WOPR Chojnice. W części praktycznej uczestnicy warsztatów mogli pod okiem fachowców przećwiczyć resuscytację na fantomach. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowanki „Inspiracje na wakacje” oraz „Bezpieczny przedszkolak”).

W Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Brus rywalizowało 21 drużyn, które przybyły z różnych stron naszego regionu.
Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Krystian Brejski i Oskar Kleischmidt ze Starogardu Gdańskiego
II miejsce: Oskar Brejski i Marek Guziołek ze Starogardu Gdańskiego
III miejsce: Bogdan Januszewski i Marek Guziołek z Męcikała i Tucholi
IV miejsce: Kamil Więcek i Adrian Kufel z Sępólna Krajeńskiego
W imieniu Burmistrza Brus Witolda Ossowskiego wręczył zastępca Krzysztof Gierszewski.

Uchwycone w obiektywie: 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!