Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 6 sierpnia 2020r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-07-24 • Będzie pomoc przy wypełnianiu wniosków w ramach programu Czyste Powietrze

Burmistrz Brus Witold Ossowski, 10 lipca br. podpisał z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku porozumienie w zakresie wspólnej realizacji programu „Czyste Powietrze”. Współpraca ma na celu poprawę efektywności programu oraz przyspieszenie i polepszenie jego realizacji na terenie naszego województwa.

Porozumienie zawarło 30 gmin z województwa pomorskiego i na ich mocy pomorskie gminy zostaną włączone w proces weryfikacji i przyjmowania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Od 1 sierpnia br. mieszkańcy Gminy Brusy będą mogli skorzystać z pomocy pracownika Urzędu Miejskiego w Brusach, który służył będzie radą oraz przekazywał niezbędne informacje. Ponadto wnioskodawcy, po wcześniejszym umówieniu się, będą mogli skorzystać z pomocy przy złożeniu wniosku oraz skompletowaniu wymaganych załączników. Szczegółowych informacji w sprawie Programu Czyste Powietrze udziela p. Karol Schramke, biuro nr 32 (I piętro), tel. 52 396 93 75.

 

 

 

Inf. UM Brusy.

Fot. WFOŚ Gdańsk. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!