Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 8 sierpnia 2020r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

0000-00-00 • KORONAWIRUS - WAŻNE NUMERY TELEFONÓW

Burmistrz Brus, uwzględniając zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Ministerstwa Zdrowia, w trosce o Mieszkańców gminy Brusy, prosi o przestrzeganie decyzji i zaleceń dotyczących profilaktyki przeciw koronawirusowi SARS-CoV-2, wywołującemu chorobę COVID-19.

Z uwagą śledźmy komunikaty podawane przez Ministerstwo Zdrowia - www.gov.pl/koronawirus i te pojawiające się na stronie internetowej Gminy Brusy - www.brusy.pl


Jeśli wracamy z regionu, gdzie występuje koronawirus, mamy objawy choroby, bądź mieliśmy kontakt z osobą zakażoną, powiadommy o tym telefonicznie stację sanitarno – epidemiologiczną lub zgłośmy się do najbliższego oddziału obserwacyjno – zakaźnego.

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Chojnicach tel. 608 521 874, 52 397 63 95

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Gdańsku tel. 605 602 195

Masz wątpliwości co do stanu swojego zdrowia? Wyjaśnij je TELEFONICZNIE. Specjalna infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji wątpliwości podejrzenia koronawirusadziała całodobowo, siedem dni w tygodniu, pod numerem telefonu 800-190-590.

 


Mamy na uwadze Twoje dobro! Ogranicz wizyty w Urzędzie Miejskim w Brusach i załatw swoją sprawę elektronicznie lub przez telefon!

 

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!