Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 4 czerwca 2020r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2020-05-05 • Urząd realizuje pracę bez zmian. Kasa ponownie otwarta od 11 maja.

W połowie marca, w związku z epidemią koronawirusa, ograniczone zostały osobiste wizyty w Urzędzie Miejskim w Brusach. Zmieniła się formuła funkcjonowania, ale nie została wstrzymana praca urzędu.

Przez minione półtora miesiąca do urzędu wpłynęło niespełna 1800 pism i wniosków. Te, jak również wcześniejsze sprawy, w tym inwestycje, realizowane są na bieżąco i zgodnie z planem. Mieszkańcy oraz interesanci spoza gminy mają możliwość telefonicznego i elektronicznego kontaktu z urzędem, a w sytuacjach pilnych przyjmowani są osobiście. Dodatkowo do ich dyspozycji, przed głównym wejściem urzędu, została udostępniona skrzynka. Można tam umieszczać dokumenty potrzebne do realizacji danej sprawy. Miniony czas pokazał także, że mieszkańcy przekonali się do elektronicznej formy załatwiania spraw i chętnie z niej korzystają, czy to za pomocą maila, czy platformy ePUAP.

Ważnym elementem funkcjonowania urzędu jest kasa. Od 11 maja będzie ponownie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 14. Oczywiście dalej będzie można korzystać z płatności elektronicznych lub bankowych, jednak otwarcie kasy w urzędzie to dla wielu mieszkańców spore ułatwienie.

Fot. www.semmelrock.pl
Fot. www.semmelrock.pl

 

Inf. UM Brusy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!