Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 19 października 2018r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2017-09-08 • Darmowe porady prawne dla poszkodowanych w nawałnicy

Informujemy, że w odpowiedzi na apel o pomoc dla poszkodowanych w nawałnicy, Okręgowa Izba Radców Prawnych będzie udzielać darmowych porad prawnych w ramach akcji „Niebieski Parasol Radcy Prawnego”. Porady będzie można zasięgnąć 14 września br. w godzinach 8.30 – 11.30 w Urzędzie Miejskim w Brusach.

Zapraszamy wszystkie osoby, które zostały poszkodowane przez nawałnicę. Zakres pomocy obejmować będzie wszelkie obszary prawne, w których możemy pomóc poszkodowanym m.in. prawa budowlanego i ubezpieczeń majątkowych.

Osoby, które chcą skorzystać z porad prawnych proszone są o kontakt telefoniczny: Urząd Miejski w Brusach, Eliza Szczesna nr tel. 523969382.

 

Dodatkowo od 1 wrzaśnie 2017r. działa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego (UMWP) Zespół do spraw pomocy osobom poszkodowanym w nawałnicy w sprawach odszkodowawczych. Praca zespołu ma charakter doradczy i informacyjny. W skład zespołu wchodzą m.in.przedstawiciele Biura Radców Prawnych, Departamentu Majątku i Geodezji oraz Departamentu Rozwoju Gospodarczego UMWP.

Do zespołu można zgłaszać swoje zapytania dotyczące szczególnie trudnych i skomplikowanych spraw w zakresie procedury uzyskiwania odszkodowań.

Zespół pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego od 7.45 do 15.45. Osobą kontaktową jest pani Julia Liszewska z Departamentu Rozwoju Gospodarczego UMWP: j.liszewska@pomorskie.eu, tel. 58 326 83 12.

 

 

 

Źródło: na podst. inf. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!