Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 17 grudnia 2018r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-11-21 • Podsumowanie II i III turnieju Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2018/2019

W weekend 27-28 października br. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. ks. kan. Bolesława Śledzia w Kosobudach odbył się II turniej w ramach Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2018/2019. III turniej rozegrano w weekend 17-18 listopada. Poniżej przedstawiamy nazwiska zwycięzców w poszczególnych kategoriach i turniejach.

II turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2018/2019 – wyniki:

 

Kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta

I m-ce Andżelika Majkowska     Lamk

II m-ce Martyna Sypniewska      Brusy

III m-ce Oliwia Kiedrowicz           Czyczkowy

IV m-ce Anna Weltrowska          Czapiewice

Kategoria szkoły podstawowe - chłopcy

I m-ce  Dominik Majkowski        Lamk

II m-ce Maksymilian Warnke     Brusy

III m-ce Adrian Czapiewski          Leśno   

Kategoria gimnazjum - dziewczęta

I m-ce Sara Janikowska               Kosobudy

II m-ce Sandra Kierdrowicz         Czyczkowy

III m-ce Natalia Leszczyńska       Brusy

IV m-ce Kornelia Weltrowska    Czapiewice

Kategoria gimnazjum - chłopcy

I m-ce Kamil Kurzyński                    Męcikał 

II m-ce Piotr Czapiewski                  Brusy

III m-ce Miłosz Warnke                   Brusy

IV m-ce Paweł Gołuński                 Lubnia

Kategoria kobiety - OPEN

I m-ce Agnieszka Piekarska        Leśno

II m-ce Wiktoria Sieracka             Lubnia

Kategoria uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i mężczyźni do 35 lat

I m-ce  Januszewski Bogdan       Męcikał

II m-ce  Oleg Tabaka                      Brusy

III m-ce  Marcin Błaszczak           Męcikał

IV m-ce Szymon Michałka           Kaszuba                                             

Kategoria mężczyźni powyżej 35 lat

I m-ce Bogdan Mientki                 Brusy

II m-ce Waldemar Chabowski    Męcikał

III m-ce Józef Cysewski                Kosobudy

IV m-ce Mirosław Stoltmann     Brusy

 

 

III turniej Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Brusy 2018/2019 – wyniki:

 

Kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta

I m-ce Andżelika Majkowska     Lamk

II m-ce Martyna Sypniewska      Brusy

III m-ce Oliwia Kiedrowicz           Czyczkowy

IV m-ce Anna Weltrowska          Czapiewice

Kategoria szkoły podstawowe - chłopcy

I m-ce  Dominik Majkowski        Lamk

II m-ce Maksymilian Warnke     Brusy

III m-ce Filip Orzech                   Kosobudy          

Kategoria gimnazjum - dziewczęta

I m-ce Sandra Kiedrowicz            Czyczkowy

II m-ce Kornelia Weltrowska      Czapiewice

III m-ce Natalia Leszczyńska       Brusy

IV m-ce Kamila Ryduchowska    Kosobudy

Kategoria gimnazjum - chłopcy

I m-ce Kamil Kurzyński                     Męcikał 

II m-ce Piotr Czapiewski                   Brusy

III m-ce Miłosz Warnke                     Brusy

IV m-ce Paweł Gołuński                   Lubnia

Kategoria kobiety - OPEN

I m-ce Agnieszka Piekarska        Leśno

II m-ce Wiktoria Sieracka             Lubnia

Kategoria uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i mężczyźni do 35 lat

I m-ce  Marcin Błaszczak              Męcikał

II m-ce  Januszewski Bogdan      Męcikał

III m-ce  Jacek Ossowski             Brusy

IV m-ce Błażej Słodowicz            Leśno                                  

Kategoria mężczyźni powyżej 35 lat

I m-ce Józef Cysewski                   Kosobudy

II m-ce Bogdan Mientki                  Brusy

III m-ce Waldemar Chabowski  Męcikał

IV m-ce Mirosław Stoltmann     Brusy

 

Inf. i fot. KS Gwiazda Kosobudy.




cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!