Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-11-21 • 100 strzałów na 100-lecie odzyskania niepodległości

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości członkowie i sympatycy Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddziału w Brusach wzięli udział w zawodach strzeleckich o Puchar Prezesa ZNP.

Zawody odbyły się 13 listopada br. w bruskiej strzelnicy. W tym roku do udziału zaproszono także członków zaprzyjaźnionego oddziału ZNP w Karsinie.

Zmagania odbywały się w kategorii kobiet i mężczyzn. Wśród pań zwyciężyła Ewa Bal, na drugim miejscu uplasowała się Bożena Czapiewska, a na trzecim Marlena Ignera.

Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Robert Bal, drugi był Adrian Ignera, a trzecie miejsce zajął Karol Gierszewski.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz dyplomy, a pozostali uczestnicy drobne upominki.

Organizatorami zawodów był ZNP O/Brusy i MKLOK Brusy.