Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 18 sierpnia 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-01-13 • WOŚP w Brusach


Chcecie wziąć udział w WOŚP i przy okazji dobrze się bawić? Licytacje na scenie, występy artystyczne, na koniec światełko do nieba – tak zapowiada się tegoroczny finał WOŚP w Brusach.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra ponownie w gminie Brusy. Kwestować będzie 32 wolontariuszy w Brusach, Leśnie, Kosobudach, Męcikale i Orliku, pod nadzorem policji. W tym roku WOŚP w Brusach zostanie uatrakcyjniony skromny koncert w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, który rozpocznie się o godzinie 16.00. Podczas koncertu będzie można zobaczyć m. in. występy dzieci z grup tańca narodowego i nowoczesnego. Całość koncertu została przygotowana przez młodzież z kół wolontariackich z Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Szkoły Podstawowej Nr 2 w Brusach. Młodzież oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach zapewnią jeszcze inne atrakcje, m.in.:

1. Stoisko z słodkimi ciastkami w kształcie serduszek przygotowane przez WTZ oraz z ciastami przygotowanymi przez wolontariuszy

2. Przytulacze, czyli piękne dziewczyny i przystojni panowie, do których będzie się można poprzytulać wrzucając datki do puszki kwestarskiej.

3. Foto budka, czyli plansza przygotowana przez wolontariuszy.

Oczywiście odbędą się także licytacje gadżetów WOŚP i innych rzeczy, m.in.: tort, ufundowany przez piekarnię - cukiernię Bagietka z Brus i inne ciekawe niespodzianki.

Po zakończeniu koncertu, ok. godziny 17.30 odbędzie się światełko do nieba w wykonaniu wszystkich wolontariuszy, którzy zakupili na własny koszt lampiony. Zostaną one wypuszczone na parkingu przed Urzędem w Brusach.

 

/opracowanie: CKiB Brusy
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!