Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 11 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-05-17 • Budowa kanalizacji w Żabnie

Trwa realizacja II etapu budowy wodociągu i kanalizacji z Brus do Żabna. Wykonawcą jest firma IGIS z Brus. Inwestycja zostanie zakończona w czerwcu bieżącego roku.

I etap przedsięwzięcia realizowała firma RemProConcept Remigiusz Borzyszkowski z Kościerzyny. Prace zostały zakończone pod koniec ubiegłego roku i obejmowały budowę sieci wodno-kanalizacyjnej z Brus do Żabna: kolektora długości 2,7 km oraz 6 przyłączy. II etap dotyczy budowy sieci kanalizacji sanitarnej długości ok. 6,2 km i 41 szt. przyłączy w miejscowości Żabno.

Inwestycja jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Całkowita wartość obu etapów zadania wynosi ok. 1,9 mln zł, w tym dofinansowanie to niespełna 1 mln zł.

 

 

Zadanie pn. „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej Brusy – Żabno oraz budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Żabno” jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Inf. i fot. UM Brusy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!