Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 11 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-05-17 • Ćwiczenia i zabawa na świeżym powietrzu – Otwarte Strefy Aktywności w gminie Brusy

Męcikał, Czyczkowy, Leśno i Kosobudy zyskały kolejne atrakcyjne miejsca rekreacji dla mieszkańców i odwiedzających. Mowa o czterech Otwartych Strefach Aktywności, które powstały w tych miejscowościach ze środków budżetu Gminy Brusy i dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki, w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

Zadanie opiewało na kwotę niespełna 126 tys. zł, z czego dofinansowanie wyniosło ok. 63 tys. zł. Drugą połowę kwoty z własnego budżetu wydała Gmina Brusy. Inwestycja obejmowała ustawienie urządzeń siłowni zewnętrznych i elementów małej architektury (ławki itp.). Ciekawostką są powstałe w strefach stoliki do gry w szachy czy stoły do gry w ping-ponga. Wykonawcą zadania była firma Fit Park Sp. z o.o. Sp. k. z Torunia. Przedsięwzięcie było realizowane od końca marca do początku maja br.

 

Leśno

 

 

Kosobudy

 

 

 

Czyczkowy

 

 

Męcikał

 

Inwestucja została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym Otwarte Strefy Aktywności.

 

 

 

Inf. i fot. UM Brusy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!