Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 24 lutego 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-08-23 • Wspólnie tworzymy Internetową Mapę EtnoKultura woj. pomorskiego

Zapraszamy do wspólnego budowania Internetowej Mapy EtnoKultura woj. pomorskiego w ramach projektu EtnoPolska. Internetowa Mapa EtnoKultura będzie to mapa instytucji/ organizacji / placówek / osób działających lokalnie na rzecz kultury. Wystarczy wypełnić stosowny formularz, aby zostawić swój ślad na mapie i umożliwić innym osobom i organizacjom przyszłe nawiązywanie kontaktów i współpracy.

Prosimy stowarzyszenia, organizacje, instytucje, zespoły muzyczne i osoby indywidualne (np. artystów ludowych, poetów, malarzy), wszystkie podmioty z terenu miasta i gminy Brusy, które zajmują się działalnością kulturalną o wypełnienie formularza w terminie do 26 sierpnia (poniedziałek) i tym samym zgłoszenie swoich danych i opisu działalności do informatora EtnoPomorze.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – KLIKNIJ TUTAJ

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób i organizacji, które zgłosiły swoją działalność kulturalną za pomocą powyższego formularza, o informację zwrotną do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Brusach. Osoba do kontaktu: Weronika Synak, tel. 52 39 69 308, e-mail: infomedia@brusy.pl.

 

 

Inf. UM Brusy, LGR „Mòrénka”.

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!