Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 2 lipca 2020r.
"Wehikuł czasu" - Projekt Równać Szanse Napisz do nas!
powrót

2018-10-02 • RÓWNAĆ SZANSE

Powstał nowy projekt, w którym nasz powiat postanowił wziąć udział. Głównym opiekunem projektu jest pan Jędrzej Czarnowski. W projekcie są uczniowie w różnym przedziale wiekowym.  Pierwsze spotkanie odbyło się 12 czerwca odbywały się na nim zapisy osób do dalszej części projektu. 

Po dość długim czasie spotkaliśmy się ponownie już w podstawowym składzie. Na tym spotkaniu dowiedzieliśmy się wszystkich spraw związanych z projektem i ustaliliśmy wspólnie kontrakt. Dostaliśmy koszulki z logo projektu worki, skarpetki itp… Również zapoznaliśmy się ze sobą bo nie każdy jest w tym samym wieku i nie wszyscy się znaliśmy. Następnie wykonaliśmy w grupach segregatory kulek każdy się świetnie bawił chociaż byliśmy dobrani przypadkowo w grupach.

Następne nasze spotkanie odbyło się 14 sierpnia. Na początku pan nam rozdał kartki przerwane na pół i musieliśmy odnaleźć swoją drugą połówkę nie było to łatwe ćwiczenie ale jakoś nam się udało. Następnie zostaliśmy podzieleni na grupy i zaprojektowaliśmy swoje własne okładki VIVY. Było to bardzo fajne ćwiczenie i zarazem śmieszne. Pod koniec spotkania opracowaliśmy program na kilka miesięcy oraz ustaliliśmy datę kolejnego spotkania.  

We wrześniu nastąpił czas na warsztaty fotograficzno-filmowe prowadzone przez Arkadiusza Peplińskiego. Na tych zajęciach nauczyliśmy się teorii i zaczęliśmy po mału robić zdjęcia. Na początku nie wychodziło to każdemu ale każdy z nas bardzo szybko Się tego na uczył i teraz wcale nie wygląda to tak źle. Na koniec ustaliliśmy datę kolejnej części warsztatów tym razem będą one w terenie. Zajęcia te odbyły się 22 września na dworcu kolejowy tam robiliśmy nasze zdjęcia w terenie. 

Opracowanie: Uczniowie - realizatorzy projektu.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!