Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 5 lipca 2020r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-10-29 • U – 12 PUCHAR TYMBARKU – III MIEJSCE W POWIECIE DLA CHŁOPCÓW Z KOSOBUD

23 października  br. reprezentacja Szkoły Podstawowej im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach w kategorii wiekowej U-12 chłopców wzięła udział w finałach powiatowych w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku 2020”. Rozgrywki  odbywały się na obiektach piłkarskich w Brusach.  W rywalizacji brało udział 12 drużyn. Mecze odbywały się w 3 grupach, 2x8min. Ekipa z Kosobud w grupie C  wygrała 2 spotkania grupowe  z  SP Kłodawa, SP Lubnia oraz jeden mecz remisując z SP nr. 1  Chojnice  i z kompletem 7 punktów awansowała do finału.

Do finału awansowały trzy szkoły SP nr. 7 Chojnice, SP nr.5 Chojnice oraz SP Kosobudy.

Wyniki finałowe turnieju :

SP nr. 7 Chojnice – SP Kosobudy 4 - 0

SP nr.5 Chojnice – SP Kosobudy  2 – 0

Przystąpiliśmy do boju, jednak drużyny z Chojnic okazały się za silne dla naszych podopiecznych, szybko stracone bramki i niewykorzystane 100 % sytuacje zemściły się. Turniej pokazał piękno sportu, były chwile radości i smutku. Chłopcy  zostawili swoje serca na murawie pokazując ogromną wole walki i umiejętności.  Ostatecznie zajęliśmy III miejsce w turnieju.

Skład drużyny: Filip Orzech, Cezary Miszewski, Robert Gańcza, Jakub Stoltmann, Szymon Tylski, Gracjan Czarnowski, Mieszko Janta, Nikodem Bellil, Łukasz Landowski.

Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Opracowanie; SP Kosobudy, Adam Cupa.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!