Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 5 lipca 2020r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-11-14 • Koncert Wdzięczności ku pamięci świętego Jana Pawła II

W Szkole Podstawowej im. TOW „Gryf Pomorski” w Lubni dnia 17 października b. r. odbył się Koncert Wdzięczności ku pamięci świętego Jana Pawła II. Podczas zorganizowanego koncertu odbyły się występy uczniów naszej szkoły celem przybliżenia osoby Karola Wojtyły naszego rodaka św. Jana Pawła II. Wszyscy zgromadzeni mogliśmy podziwiać i uczestniczyć w osobistym spotkaniu z Papieżem, poprzez całowanie relikwii, które do szkoły dowiózł ks. Andrzej z parafii pw. Wszystkich Świętych. Organizatorkami dnia Koncertu były: Pani Teresa Kin oraz Pani Anna Kowalczyk.

Po występach naszych podopiecznych czas umilił nam koncert młodzieżowego – parafialnego zespołu „Ad Dominum” z Brus, za co Pani Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie składają wyrazy wdzięczności, za profesjonalne wykonanie bogatego repertuaru przebojów, za uśmiech, radość
i serdeczną atmosferę.

Tradycją coroczną naszej szkoły jest budowanie  „żywego pomnika Papieża – Polaka”, podczas naszego dnia koncertowego wolontariusze z naszej szkoły zbierali ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin, co zresztą zainicjował Jan Paweł II w trosce o Polskę i Polaków.

Serdecznie dziękujemy darczyńcom za złożone ofiary i wszelką pomoc.


 

Opracowanie: Szkoła Podstawowa im. TOW Gryf Pomorski w Lubni.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!