Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 13 sierpnia 2020r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2020-03-15 • „Noc w szkole” uczniów klasy V

Dnia 28 lutego w Szkole Podstawowej im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach została zorganizowana „Noc w szkole” dla uczniów klasy V. Wydaje się niemożliwe, aby dzieci chciały spędzić całą noc w szkole… Jednak uczniowie klasy.
V spotkali się w piątek o godz. 18.30 na szkolnym korytarzu. Uczniowie pod opieką wychowawczyni Katarzyny Ostrowskiej spędzili razem czas. Dzieci odpowiednio przygotowane, czyli wyposażone w śpiwory, poduszki i oczywiście mnóstwo energii wzięły udział w tym wydarzeniu. Dużo radości sprawiło dzieciom wspólne przygotowanie pizzy. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były gry i zabawy integracyjne oraz gry stolikowe. Uczniowie wykonywali zespołowo różne zadania  i rozwiązywali łamigłówki. Oprócz tego wszyscy wzięli udział w projekcji filmu a później bawili się przy wspólnych zabawach w piżamach.  W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni przygotowali śniadanie, a później gofry. W sali gimnastycznej zostały rozegrane emocjonujące mecze w piłę nożną i siatkówkę. Spotkanie to było dla dzieci testem  samodzielności, odpowiedzialności oraz umiejętności podejmowania decyzji i współpracy w grupie. Uczniowie mieli okazję być współorganizatorami naprawdę świetnej zabawy.  Nocne rozmowy były okazją do lepszego zintegrowania zespołu klasowego, przełamania wielu barier, umacniania więzi, nawiązania przyjaźni i umiejętności współpracy.

Po godzinie 12.00 wszyscy uśmiechnięci opuścili budynek szkoły. Dzieci już nie mogą doczekać się kiedy następne takie wydarzenie.

Opracowanie: SP Kosobudy, Katarzyna Ostrowska.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!