piątek, 12 luty 2021 14:50

POLSKA SZCZĘŚLIWYCH RODZIN. JUTRO OBCHODZIMY ŚWIATOWY DZIEŃ MAŁŻEŃSTWA.

13 lutego to okazja do celebracji zawartych związków małżeńskich, bowiem tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Małżeństwa. Wszystkim małżeństwom z miasta i gminy Brusy składamy najlepsze życzenia!

Świętując Dzień Małżeństwa doceniamy wkład małżeństw w budowaniu silnej wspólnoty lokalnej. Związek oparty na wzajemnej miłości, zrozumieniu i trosce jest fundamentem rodziny. Małżonkowie wychowujący dzieci tworzą pomost, który pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość każdej społeczności - w tym naszej wspólnoty lokalnej. Udane małżeństwo wymaga zgrania i dopasowania. Tak jak w tańcu: partnerzy muszą nauczyć się siebie nawzajem, a mistrzostwo wymaga wspólnej pracy i pokonywania pojawiających się wyzwań. Mimo tego przekonanie, że źródło szczęścia osobistego to szczęście rodzinne, jest powszechne. Nasza gmina chce towarzyszyć i wspierać każde małżeństwo w budowaniu takiej harmonii jaka jest niezbędna każdej parze w jej „życiowym tańcu”, by satysfakcja z życia osobistego i zadowolenie z bycia częścią naszej wspólnoty lokalnej były jak najbardziej trwałe.

Z okazji Światowego Dnia Małżeństwa, wraz z Fundacją Narodowego Dnia Życia, chcemy przypomnieć znaczenie trwałości małżeństwa w budowaniu silnego społeczeństwa. Zapraszamy do obejrzenia spotu "Zachowaj rytm" w myśl  słów Lary Harris "Małżeństwo to taniec dwojga ludzi do  muzyki, którą mają w sercu".

 

Wyświetlony 757 razy

Media

POLSKA SZCZĘŚLIWYCH RODZIN. ŚWIATOWY DZIEŃ MAŁŻEŃSTWA JUŻ JUTRO!