piątek, 18 wrzesień 2020 13:21

Burmistrz Brus zaprasza do udziału w szczepieniach ochronnych przeciwko grypie

Burmistrz Brus zaprasza mieszkańców miasta i gminy Brusy, którzy ukończyli 65 rok życia do udziału w szczepieniach ochronnych przeciwko grypie.
Szczepienia są wynikiem tegorocznej edycji Programu Promocji i Profilaktyki Zdrowia „Pomóż swemu sercu”, który lokalny samorząd realizuje już od 2009 roku. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, przewiduje się zaszczepienie 400 osób, na co z budżetu Gminy Brusy przeznaczono 27.200zł.
Osoby zainteresowane szczepieniami proszone są o zapisywanie się telefonicznie w dniach od 21 do 30 września 2020 roku (w godzinach pracy urzędu) pod nr tel. 52 396 9 325.
W ramach programu zaszczepionych może zostać 400 osób. Jednak w przypadku dużej liczby zgłoszeń, w pierwszej kolejności kwalifikacji do szczepienia zostaną poddane osoby najstarsze wiekiem.
Realizatorem Programu, wyłonionym w ramach otwartego konkursu ofert, jest Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp. j., która niezwłocznie po otrzymaniu szczepionek kontaktować się będzie z osobami, które wyraziły chęć udziału w programie. Otrzymanie szczepionek prognozowane jest na początek października br
Wyświetlony 506 razy