poniedziałek, 18 styczeń 2021 10:35

Jak żyje się w naszej gminie? Anonimowe badanie ankietowe.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Brusy!

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców  do  udziału w anonimowym  badaniu ankietowym, którego celem jest poznanie Państwa opinii:

jak żyje się w naszej gminie?

Opinie wszystkich Państwa będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju Gminy Brusy.

Nasza Gmina w ramach Partnerstwa Biosfery Bory Tucholskie (składającego się z 16 gmin[1]) przystąpiła do projektu polegającego na opracowaniu Strategii Terytorialnej, która później zostanie wykorzystana do pozyskiwania środków zewnętrznych, w tym unijnych na realizację zadań, które poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców na terenie obszaru partnerstwa, tj. również obszaru naszej Gminy.

Czas poświęcony ankiecie trwa około 20 minut. Bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie.


Z wyrazami szacunku
Burmistrz Brus Witold Ossowski

 

ANKIETA ON-LINE (kliknij)

 

[1] tj. Gmina Czersk, Gmina Brusy, Gmina Czarna Woda, Gmina Lipusz, Gmina Karsin, Gmina Stara Kiszewa, Gmina Konarzyny, Gmina Chojnice, Gmina Kościerzyna, Gmina Kaliska, Gmina Osieczna, Gmina Osiek, Gmina Lubichowo, Gmina Dziemiany, Gmina Lipnica oraz Gmina Studzienice.

Wyświetlony 2699 razy