Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 13 sierpnia 2020r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2020-06-12 • Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka stały pod wielkim znakiem zapytania. Chcąc pogodzić dotychczasowe obostrzenia i zarazem atmosferę na którą cały rok czeka każdy z nas organizatorzy mieli małą zagwozdkę. Dotychczas obchodziliśmy Dzień Dziecka na szkolnym stadionie, a ten rok na pewno pod tym względem był wyjątkowy.

         Wiadomo czego oczekujemy od tego święta :) chcemy nie tylko dostać coś małego, zjeść coś pysznego, ale też spędzić czas w miłej atmosferze z bliskimi.

         Właśnie taką propozycję przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego dla uczniów klas 4-8 z naszej szkoły. Wszystkie dzieci otrzymały wytyczne co należy zrobić aby zaliczyć się do grona uczestników.

         W związku z odwołaniem wszystkich zawodów sportowych i konkursów przedmiotowych wielu z uczniów nie miało okazji otrzymać dodatkowych punktów, które podwyższają im ocenę z zachowania. W związku z tym udział każdego nagradzany był w taki sposób. Kolejnym z powodów dla którego uczniowie brali udział to zapewne chęć obejrzenia swojego zdjęcia na stronie naszej szkoły:)

         Zadanie do wykonania to „Challenge” czyli wyzwanie. Tego dnia zainteresowani uczniowie mieli zagrać w jedną z zabaw rodzinnych – podwórkowych, które były zaproponowane i opisane, bądź zabawić się w coś ulubionego przez siebie. Oczywiście zabawa jest pełna kiedy wykorzystywane są odpowiednie przedmioty. Należało mieć wówczas odpowiedni strój, a także tło wskazujące na rodzaj zabawy i ilość uczestników. Udokumentowanie danego zadania polegało na zrobieniu takiego zdjęcia które łączy te wszystkie cechy.

         Zdjęcia jakie nadesłali uczniowie wskazują na świetną zabawę i co najważniejsze zaangażowanie członków rodziny.  Wielu rodziców zapewne przypomniało sobie zabawy z dzieciństwa. Sami zobaczcie jakie pomysły na to wyzwanie mieli uczestnicy. Miło jest na to patrzeć...

         Zapraszamy do fotorelacji :)


Opracowanie: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!